KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10134047

nr 1013 4047

Etsning

Arthur Bergström, Stockholmsmotiv, signerad, motivet: 39x27

Utrop:

400 kr

Såld:

600 kr

måndag 18 januari 2016
kl 19:15:10

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm