KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12113035

nr 1211 3035

Anders Zorn

(1860-1920), Sverige

Etsning, Anders Zorn (1860-1920), Sverige. Sommar, 1907, signerad, 17,8 x12, oramad. Hjert & Hjert 248, Asplund 211

Utrop:

4.000 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 3.000 kr (per 11:46:25)
Uppdatera
Visning

fredag 19/10, lördag 20/10, söndag 21/10 och måndag 22/10

Auktionen
avslutas:

måndag 22 oktober kl 18:31:01

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
27/9 14:44:09 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 22 okt

Anders Zorn

Läs mer om Anders Zorn