KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11755380
nr 1175 5380
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Signerad i tryck, Kusinerna, motivet: 22x15
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 april 2018
kl 19:52:06
16/4 19:47:06
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn