KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13909293
nr 1390 9293
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, "Faksimiltryck", Svanen, 25x18, yttermått inklusive ram: 29x21 cm. Ej signerad
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 april 2021
kl 18:55:44
300 kr
450 kr
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn