KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7361096
nr 736 1096
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), "Lavards Anders", signerad, motivets mått: 15, 7x11, 7
Kondition: Hjert & Hjert no: 168
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 30 januari 2012
1.500 kr
2.000 kr
1.700 kr
2.100 kr
2.300 kr
2.500 kr
2.500 kr
- Klassiska
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn