KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8493198
nr 849 3198
Anders Gudmundson
(f. 1966), Sverige
Etsning, Anders Gudmundson (f. 1966), Signerad: AG -95, 267/320, motivets mått: 44 x 30
Anders Gudmundson, svensk målare och grafiker född 1966
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 september 2013
kl 18:16:14
29/9 16:50:48
30/9 17:53:01
Anders Gudmundson
Läs mer om Anders Gudmundson