KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13207099
nr 1320 7099
Etsning
Allart van Everdingen (1621-1675), Nordiskt landskap, mm9x13,5. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 april 2020
kl 19:40:59
150 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr