KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12286436

nr 1228 6436

Etsning

Alf Olsson, "Vagabonder", EA-upplaga, Signerad. Motivet: 25x32

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 14 januari 2019
kl 19:03:24

14/1 13:50:42 1      200 kr
14/1 16:21:00 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor