KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12286436

nr 1228 6436

Etsning

Alf Olsson, "Vagabonder", EA-upplaga, Signerad. Motivet: 25x32

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 14 januari 2019
kl 19:03:24

14/1 13:50:42 1      200 kr
14/1 16:21:00 2      Vinnande bud