KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12296319

nr 1229 6319

Albert-Émile Artigue

(1850-1927), Frankrike

Etsning, Albert-Émile Artigue (1850-1927), Frankrike. Flicka i karmstol. Signerad, numrerad 29/100. Motivet: 25x16 ca

Albert-Émile Artigue, fransk bildkonstnär född 1850, död 1927 .

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 150 kr (per 00:39:45)
Uppdatera
Visning

fredag 18/1, lördag 19/1, söndag 20/1 och måndag 21/1

Auktionen
avslutas:

måndag 21 januari kl 20:49:56

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
15/1 15:04:10 1      100 kr
16/1 22:14:56 2      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Albert-Émile Artigue

Läs mer om Albert-Émile Artigue