KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14235223
nr 1423 5223
Etsning
Akvarellerad, Josefin Wedel. Bildmått: 24x17, yttermått inklusive ram: 43x34 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:19:16
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr