KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12409453

nr 1240 9453

Etsning

Ã…ke Liljesson, Signerad, Flicka, 1929. Motivet: 14x9

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 11 mars 2019
kl 18:56:53

8/3 23:35:10 1      150 kr
11/3 15:17:05 2      Vinnande bud