KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12296444

nr 1229 6444

Acke Åslund

(1881-1958), Sverige

Etsning, Acke Åslund (1881-1958), Sverige. "Vårarbete". Signerad, daterad 1923. Motivet: 18x23

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 21 januari 2019
kl 20:08:33

15/1 11:07:05 1      100 kr
21/1 12:11:53 2      Vinnande bud

Acke Åslund

Läs mer om Acke Åslund