KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13581007
nr 1358 1007
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Etsning, Höbärgning. Signerad, daterad 1911. Motivet: 26x33 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:40:58
2/11 17:37:32
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund