KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13385258
nr 1338 5258
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Etsning, "Bondkvarter". Signerad, daterad 1916. Motivet: 25x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 juli 2020
kl 19:22:48
100 kr
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund