KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10884193

nr 1088 4193

Etsning

Carl Althin, man i dörröppning, signerad, motivet: 15x13

Utrop:

400 kr

måndag 6 februari 2017
kl 20:37:32