ÖVRIGT / Diverse / Dosor 15464275

nr 1546 4275

Dosor

3 st, 1700-/1800-tal, bland annat Holland, mässing / silver. Diameter: . Längd: 8-14 cm, bruttovikt: 215 g

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 5 juni 2023
kl 18:45:07

3/6 09:35:56 1      Vinnande bud

Silver
Mässing