ÖVRIGT / Leksaker / Dockor 12343132

nr 1234 3132

Dockor

10 st, Sköldpadds märke, bland annat blunddockor, 1940-/50-tal. Höjd: 13-54

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:40:44

10/2 16:17:39 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 2.000 kr
  Göteborg 2.000 kr
  Helsingfors 2.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor