nr 1314 9156
Docka
Mumin, 1950/60-tal, Fauni (saknar märkning/nött). Höjd: 11,5 cm
Kondition: slitage
Utrop: |
700 kr |
Såld: |
350 kr |
måndag 23 mars 2020 kl 20:40:00
Tid |
Kund |
Bud |
16/3 21:47:16
300 kr
20/3 21:37:01