ÖVRIGT / Leksaker / Docka 12012222

nr 1201 2222

Docka

längd: 28 cm + garderob & kläder, Mattel, 1965, längd: 25,5 cm, djup: 9 cm, höjd: 25,5 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 3 september 2018
kl 18:18:13