ÖVRIGT / Leksaker / Docka 12156359
nr 1215 6359
Docka
biskviporslin, Tyskland. Höjd: 32 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 november 2018
kl 19:45:02
100 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
600 kr