KONST / Litografier / Digital print 16327145
nr 1632 7145
Margareta Ternström
(f. 1933), Sverige
Kondition: repor, slitage
Margareta Ternström, svensk målare född 1933.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 15 juli 2024
kl 20:16:00
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Margareta Ternström
Läs mer om Margareta Ternström