KONST / Litografier / Digital print 13513001

nr 1351 3001

Dawid (Björn Dawidsson)

(f. 1949), Sverige

Digital print, Dawid (Björn Dawidsson) (f. 1949), Sverige. Absolut Vodka, Signerad, Numrerad 2/4, Daterad, 1999,98x69 cm

Dawid (Björn Dawidsson), svensk fotograf född 1949.

Utrop:

15.000 kr - 20.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 23:52:47)
Uppdatera
Visning

fredag 25/9, lördag 26/9, söndag 27/9 och måndag 28/9

Auktionen
avslutas:

måndag 28 september kl 18:05:54

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 28 sep

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Dawid (Björn Dawidsson)

Läs mer om Dawid (Björn Dawidsson)