ÖVRIGT / Diverse / Dekorelement 15821036

nr 1582 1036

Dekorelement

1700-/1800-tal, kompletterad, Örn, omförgylld. Längd: 66 cm, höjd: 39 cm

Utrop:

2.600 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 27 november 2023
kl 20:08:56

27/11 20:03:56 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 27 nov

Klassiska

Läs mer om Klassiska
Kerstin Hörnlund (f. 1940)