ÖVRIGT / Diverse / Dekorationsägg 12353051

nr 1235 3051

Dekorationsägg

11 delar, Australien, tidigt 1900-tal. Trä, delbara. Längd: 1-12 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 februari 2019
kl 18:05:31

18/2 17:29:38 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 300 kr
  Göteborg 300 kr
  Helsingfors 300 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor