FURNITURE / Chairs and Stools / Deckchair 10482055
nr 1048 2055
DECKCHAIR
Stockamöllan, brickan saknas, bruksslitage, lagningar.
Stockamöllan
Condition: brickan saknas, bruksslitage, lagningar
1000
SEK 800
Monday August 8 2016
at 20:23:05
8/8 00:00:20
700 kr
8/8 17:27:05