KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 17388268

nr 1738 8268

Färgkrita

Kersti Bjuv, kvinna. Signerad, 14x18 cm, yttermått inklusive ram: 26x31 cm

Utrop:

500 kr

måndag 10 november 2025
kl 19:22:48