KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 15274147
nr 1527 4147
Sven-Göran Svensson Gson
(f. 1943), Sverige
Collage, Sven-Göran Svensson Gson (f. 1943), Palett. Signerad, duk, 60x49 cm, yttermått inklusive ram: 81x71 cm
Sven-Göran Svensson G:son, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 mars 2023
kl 20:53:43
300 kr
500 kr
Sven-Göran Svensson Gson
Läs mer om Sven-Göran Svensson Gson