KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 14303354
nr 1430 3354
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Collage, Signerad, yttermått inklusive ram: 102x72 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:38:03
2.000 kr
3.400 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas