KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 16723064
nr 1672 3064
Gunilla Kumlin
(f. 1938), Sverige
Collage, "Le Monde". Signerad, daterad 1986. Bildmått: 50x70 cm, yttermått inklusive ram: 60x80 cm
Gunilla Kumlin, svensk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 januari 2025
kl 18:26:52
10/1 09:54:47