KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 11468088
nr 1146 8088
Alain Berck-Vitz
(f. 1943), Frankrike
Collage, 2 st, Alain Berck-Vitz (f. 1943), monogramsignerade ABV, bladets mått: 79x60
Alain Berck-Vitz, fransk konstnär född 1943.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 november 2017
kl 19:38:20
27/11 19:33:20