ÖVRIGT / Diverse / Coasters 12297541
nr 1229 7541
Coasters
4 st, ns / trä. Diameter: 14
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 januari 2019
kl 19:47:37
150 kr
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
6