MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Clubfåtölj 14796073

nr 1479 6073

Clubfåtölj

Läder, 1920-/30-tal.

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 18 juli 2022
kl 20:44:23

9/7 15:56:10 1      100 kr
18/7 11:55:14 2      Vinnande bud