ÖVRIGT / Diverse / Cloissoné 8293264
nr 829 3264
Cloissoné
2 delar, Dia9, höjd: 8 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 maj 2013
kl 19:40:19
26/5 10:08:15