KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 12612527
nr 1261 2527
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Carborundumetsning, Signerad, numrerad 37/35, bladets mått: 53x66 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 juni 2019
kl 20:35:49
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
James Coignard
Läs mer om James Coignard