KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 13162132
nr 1316 2132
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Carborundumetsning, Signerad, numrerad 1/75, mm;44x33 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:10:10
30/3 07:26:31
300 kr
30/3 17:58:25
James Coignard
Läs mer om James Coignard