KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsningar 12969290
nr 1296 9290
Alain Berck-Vitz
(f. 1953)
Carborundumetsningar, 3 st, Alain Berck-Vitz (f. 1953), bland annat EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerade, oramade lösa blad. Bladets mått: 44x35 & 66x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:22:11
6/12 18:03:06