MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Caféstolar 15664373

nr 1566 4373

Caféstolar

3 st, 1920-tal. Proveniens Café 38 an (Timmermansgatan 38), två stycken märkta Stockholms Bryggerier

Utrop:

800 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 25 september 2023
kl 18:18:53