ÖVRIGT / Diverse / Bricka 5588039
nr 558 8039
Bricka
1800-talets 1:a hälft, bemålad plåt, motiv krigsfartyg och tempel i landskap, längd: 76x55
Kondition: färgbortfall, slitage
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 15 december 2008
1.400 kr
1.600 kr