MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Letter rack 6013356
nr 601 3356
LETTER RACK
wood, length: 41, width: 26, height: 35, wear, damages.
trä, längd: 41, djup: 26, höjd: 35
Condition: slitage, skador
100
SEK 400
Monday September 28 2009
at 19:32:41
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr