MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Letter rack 6013356

nr 601 3356

LETTER RACK

wood, length: 41, width: 26, height: 35, wear, damages.

trä, längd: 41, djup: 26, höjd: 35

Condition: slitage, skador

100

SEK 400

Monday September 28 2009
at 19:32:41