ÖVRIGT / Diverse / Brasskydd 13846251
nr 1384 6251
Brasskydd
omkring 1900. Höjd: 100-121 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:45:48
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)