ÖVRIGT / Diverse / Bordstabletter 14445020

nr 1444 5020

Josef Frank

(1885-1967), Österrike

Bordstabletter, 6 st, 30x40 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Josef Frank, arkitekt och formgivare född 1885, död 1967.

Utrop:

300 kr

Såld:

250 kr

måndag 24 januari 2022
kl 18:27:45

Josef Frank

Läs mer om Josef Frank