Ã–VRIGT / Diverse / Bordstabletter 11017045

nr 1101 7045

Bordstabletter

6 st, Firma Svenskt Tenn, Josef Frank

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

200 kr

måndag 10 april 2017
kl 19:52:09

Josef Frank (1885-1967)
Svensk arkitekt, formgivare och professor med rötter i Österrike.
Firma Svenskt Tenn