BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 13658356
*
nr 1365 8356
Bordslampor
Ett par, Keramik, katter. Höjd: 55cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 december 2020
kl 18:10:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/12 20:46:54
1
Vinnande bud
5/12 20:51:58
2
150 kr
5/12 20:51:58
1
200 kr (Budbetjänt)
5/12 20:52:17
2
250 kr
5/12 20:52:17
1
300 kr (Budbetjänt)
5/12 20:52:50
2
350 kr
5/12 20:52:50
1
400 kr (Budbetjänt)
5/12 20:55:58
2
450 kr
5/12 20:55:58
1
500 kr (Budbetjänt)
5/12 20:56:12
2
600 kr
5/12 20:56:12
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor katter keramik
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39
-
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26
*
Bordslampor
Läs om budbetjänten
nr 1365 8356
Bordslampor
Ett par, Keramik, katter. Höjd: 55cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 december 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/12 20:46:54 | 1 | Vinnande bud |
5/12 20:51:58 | 2 | 150 kr |
5/12 20:51:58 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
5/12 20:52:17 | 2 | 250 kr |
5/12 20:52:17 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
5/12 20:52:50 | 2 | 350 kr |
5/12 20:52:50 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
5/12 20:55:58 | 2 | 450 kr |
5/12 20:55:58 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
5/12 20:56:12 | 2 | 600 kr |
5/12 20:56:12 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor katter keramik
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39 -
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26