BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 14719394

nr 1471 9394

Vicke Lindstrand

(1904-1983), Sverige

Bordslampfot, Upsala-Ekeby, Höjd: 33 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 30 maj 2022
kl 18:36:16

25/5 16:45:23 1      100 kr
30/5 18:31:16 2      Vinnande bud

Vicke Lindstrand

Läs mer om Vicke Lindstrand
Upsala-Ekeby