LIGHTING / Table lamps / Table lamp 9513688
nr 951 3688
TABLE LAMP
brass, early 20th century, wear.
mässing, Tidigt 1900-tal
Condition: slitage
300
SEK 100
Monday Mars 30 2015
at 19:46:05
29/3 21:35:38
Mässing