BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 10849339
nr 1084 9339
Bordslampa
metallskärm
Kondition: sned, slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 januari 2017
kl 19:37:04
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr