BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 7084260
*
nr 708 4260
Bordslampa
keramik, Luxus
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 augusti 2011
kl 17:21:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/8 09:25:59
1
100 kr
8/8 16:44:25
2
200 kr
8/8 17:05:17
3
200 kr
8/8 17:05:42
3
250 kr
8/8 17:08:57
4
Vinnande bud
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik luxus
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 18:14
-
3045 Bordslampa
Belid. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 18:32
-
1003 Bordslampa
Daum Nancy, Frankrike. Underfångsglas. Signerad. H..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:17
-
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 18:06
-
3048 Bordslampa
Krome. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:09
-
3083 Bordslampa
mässing, bergboms. Höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:37
*
Bordslampa
nr 708 4260
Bordslampa
keramik, Luxus
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 augusti 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/8 09:25:59 | 1 | 100 kr |
8/8 16:44:25 | 2 | 200 kr |
8/8 17:05:17 | 3 | 200 kr |
8/8 17:05:42 | 3 | 250 kr |
8/8 17:08:57 | 4 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik luxus
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 18:14 -
3045 Bordslampa
Belid. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 18:32 -
1003 Bordslampa
Daum Nancy, Frankrike. Underfångsglas. Signerad. H..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:17
-
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 18:06 -
3048 Bordslampa
Krome. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:09 -
3083 Bordslampa
mässing, bergboms. Höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:37