BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 17234121
nr 1723 4121
Bordslampa
1930-tal, svartlackad fot i metall, emaljerad ställbar skärm. Höjd: 45 cm
Kondition: bruksslitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 september 2025
kl 20:57:22
15/9 18:20:24