LIGHTING / Table lamps / Table lamp 7325524
nr 732 5524
TABLE LAMP
1960s, plastic, Snurrmodell, wear.
60-tal, plast, Snurrmodell
Condition: slitage
400
SEK 350
Monday December 19 2011
at 19:11:19
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr