MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Bord /stol 14781004

nr 1478 1004

Philippe Starck

(f. 1949), Frankrike

Bord /stol, Lola Mundo. Längd: 46, djup: 34 cm, höjd: 49 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Philippe Starck, fransk formgivare född 1949.

Utrop:

2.000 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 1.100 kr (per 19:31:56)
Uppdatera
Visning

fredag 1/7, lördag 2/7, söndag 3/7 och måndag 4/7

Auktionen
avslutas:

måndag 4 juli kl 18:21:20

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
13/6 12:58:22 1      1.000 kr
17/6 14:54:38 2      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska

Philippe Starck

Läs mer om Philippe Starck
Dantestolen
Kraftig fällstol med svängda, kryssade ben, arm- och ryggstöd.
Superellipsbordet